Nazirlər Kabinetinin Qərarları
Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin tabeliyində Bakı Sağlamlıq Mərkəzinin maliyyələşdirilməsi haqqında
• № 617
• № 541
Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin tabeliyində Talassemiya Mərkəzi haqqında
• № 330
Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin 2016-cı il 14 mart tarixli 125 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmiş “Dövlət və bələdiyyə tərəfindən yaradılan tibb müəssisələrinin Nümunəvi Nizamnaməsi”ndə dəyişiklik edilməsi haqqında
• № 275
Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin 2015-ci il 3 iyun tarixli 209 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmiş “Dövlət qeydiyyatına alınmış dərman vasitələrinin qiymətlərinin tənzimlənməsi və həmin qiymətlərə nəzarətin həyata keçirilməsi Qaydası”nda dəyişik

Решения Кабинета Министров
О финансировании Бакинского Центра Здоровья при Министерстве Здравоохранения Азербайджанской Республики
• № 617
• № 541
О Центре талассемии Министерства здравоохранения Азербайджанской Республики
• № 330
О внесении изменений в «Типовой Устав медицинских учреждений, созданных государством и муниципалитетом», утвержденный постановлением Кабинета Министров Азербайджанской Республики от 14 марта 2016 года № 125.
• № 275
Изменения в «Регулирование цен на лекарственные средства, зарегистрированные государством, и осуществление контроля цен», утвержденные постановлением Кабинета Министров Азербайджанской Республики №209 от 3 июня 2015 года.