Nazirlər Kabinetinin Qərarları
Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin tabeliyində Bakı Sağlamlıq Mərkəzinin maliyyələşdirilməsi haqqında
• № 617
• № 541
Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin tabeliyində Talassemiya Mərkəzi haqqında
• № 330
Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin 2016-cı il 14 mart tarixli 125 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmiş “Dövlət və bələdiyyə tərəfindən yaradılan tibb müəssisələrinin Nümunəvi Nizamnaməsi”ndə dəyişiklik edilməsi haqqında
• № 275
Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin 2015-ci il 3 iyun tarixli 209 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmiş “Dövlət qeydiyyatına alınmış dərman vasitələrinin qiymətlərinin tənzimlənməsi və həmin qiymətlərə nəzarətin həyata keçirilməsi Qaydası”nda dəyişik

Decisions of the Cabinet of Ministers
About the financing of the Baku Health Center under the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan
• № 617
• № 541
About the Thalassemia Center under the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan
• № 330
On amending the "Model Charter of Medical Institutions Established by the State and Municipality" approved by the decision No. 125 of the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan dated March 14, 2016
• № 275
Changes in the "Regulation of prices of state-registered medicinal products and implementation of price control" approved by the decision of the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan No. 209 dated June 3, 2015